MILWAUKEE M18FHET75G2-802 18V Cordless 75cm Blade Brushless Hedgetrimmer, with 2x8.0Ah Batteries 4933498389
SKU: 10408026
Product Information
MILWAUKEE M18FHET75G2-802 18V Cordless 75cm Blade Brushless Hedgetrimmer, with 2x8.0Ah Forge Batteries  4933498389
Features
  • 32 mm blade gap with the power to cut up to 25 mm hardwood branches